LaStrada Česká Republika o.p.s.

„Obchod s lidmi a vykořisťování jsou nepřípustné.“

Školení pro lékaře a zdravotnický personál

Děkujeme za Váš zájem o školení pro lékaře a zdravotnický personál v problematice obchodování s lidmi. Níže vyplňte, prosím, Vaše registrační údaje. Registrace slouží pouze pro účely projektu a k zaslání potvrzení o absolvování kurzu. Organizace La Strada Česká republika, o.p.s. se zavazuje, že nebude Vaše registrační údaje nadále využívat.

Realizováno za finanční podpory Úřadu vlády České republiky a Rady vlády pro rovné příležitosti žen a mužů a Ministerstva zdravotnictví ČR.

Svou registrací uděluji dobrovolně souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (v platném znění) organizaci La Strada Česká republika, o.p.s., a to:

a) v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa;
b) za účelem vykázání v rámci projektu podpořeného Úřadem vlády a Radou vlády pro rovné příležitosti žen a mužů a Ministerstvem zdravotnictví;

c) Jsem si vědom / vědoma toho, že tento souhlas s uchováváním, resp. se zpracováním údajů, udělený v souladu se  zákonem o ochraně osobních údajů je dobrovolný, a že tento svůj souhlas mohu kdykoliv odvolat.

Vítejte v naší komunitě - zaregistrujte se a řekněte nám něco o sobě
Děkujeme za návštěvu našich stránek! Doufáme, že se vám u nás bude líbit!